Najczęściej wybierane wzory przez Klientów Frenczi

wzory materiałów ubranka dla psa Frenczi szyte na wymiar

WSTĘPNIACZEK

Na rynku internetowym można kupić w zasadzie wszystkie możliwe ubranka dla psa we wielu wzorach. Podczas rozmów z Wami, czy to na czacie czy podczas targów, zawsze staramy się podkreślać, że ubranka dla psów Frenczi to w dużej mierze Wasze dzieło, Wasz wybór. Poza tym, że ubranko szyjemy na wymiar, reszta to wybór właściciela psa. Szczególną uwagę przykładamy do wyboru wzorów w ubraniach na zamówienie. No i właśnie najpopularniejsze wzory są prawdziwymi bohaterami tego wpisu…

Wzory MORO

Kurtka przejsciowa Frenczi ubranka dla psa
kurtka zimowa Frenczi ubranka dla psa

Nie zawsze wybieracie szalone i ekstrawaganckie wzory. Często szukacie uniwersalnych i praktycznych wzorów. Takie są wszelkie odmiany Moro np. te w Kurtka przeciwdeszczowa Moro szare czy w Kurtka zimowa moro khaki. Waszą uwagę często przyciągają te najbardziej kolorowe motywy, ale to Moro zazwyczaj przekonuje płeć męską do zakupu do kurtki :-)

Wzory komiksowe

koszulka frenczi ubranka dla psa
bluza Frenczi ubranka dla psa
bluza Frenczi ubranka dla psa

Chmurki, grube czcionki, superbohaterowie i żywe kolory. Tak w skrócie można opisać nowoczesne wzory z popularnymi motywami komiksowymi. Nie ukrywamy, klienci Frenczi szaleją na punkcie tych ubranek dla psów. Wielokrotnie na targach kupowaliście Bluzę dla psa Komiks oraz niespotykaną Bluzę Superhero    

Naturals

Bandana Frenczi ubranka dla psa
Kurtka przeciwdeszczowa dla psa marki Frenczi - ubranka dla psa na miarę. Zdjęcie wzoru do wyboru.
bluza Frenczi ubranka dla psa

Wraz z trendami ożywiania ubioru, który jest niezwykle popularny w mainstreamowej modzie, przyszła do nas moda na wzory z kolorowymi motywami kwiatowymi czy zwierzęcymi. Co ciekawe ubranka dla psa nie zawsze muszą odzwierciedlać realny obraz (print zdjęciowy), bo pokochaliście wzór Kurtki dla psa w lamy i alpaki.   

SYMETRIA

Kurtka przeciwdeszczowa dla psa marki Frenczi - ubranka dla psa na miarę. Zdjęcie wzoru do wyboru.
Kurtka przeciwdeszczowa Frenczi ubranka dla psa
kurtka zimowa dla dużego psa Frenczi ubranka dla psa

Ludzki mózg został stworzony do zauważania wzorców i symetrii. W połączeniu z pięknymi kształtami i ciekawą kolorystyką, tego typu wzory nie pozwalają oderwać oczu od psa. W kategorii symetrii umieszczamy zarówno cudowne mandale jak i klasyczne kraty oraz wszelkie wzory z figurami geometrycznymi, które wręcz hipnotyzują.

Nasze produkty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *