Figa – Wszystkie Psy Frenczi

Figa - konkurs Frenczi Ubranka dla psa

Wstępniaczek

I wystartowało! Nasza pierwsza bohaterka, która oficjalnie dołącza do „Wszystkich Psów Frenczi”. Oto FIGA z… Dominiką ?

Figa ma około 5 lat. Dominika opowiedziała nam o tym jak Figa trafiła do jej rodziny: „Zaadoptowaliśmy ją ze schroniska. Gdy wolontariuszka zapytała nas czy jesteśmy zdecydowani, Figa położyła mi łapkę na piersi i popatrzyła głęboko w oczy. W tym momencie wiedzieliśmy, że Figa jest częścią naszej rodziny.” Historia Figi jest jednak zdecydowanie skomplikowana. Po tym jak TOZ dla bezdomnych zwierząt w Mysłowicach udostępniło zdjęcie Figi i Dominiki odezwała się dziewczyna, która znalazła Figę i jej niedawno urodzona małą sunię i przekazała do schroniska. Najprawdopodobniej Figa uciekła swoim poprzednim właścicielom w pierwszą cieczkę, wróciła z brzuchem a oni niestety wyrzucili ją na ulicę…

Co lubi FIGA?

Figa uwielbia kurczaka i ciasteczka. Figa jest bardzo porządnym psem i zawsze po porannym spacerze upomina się o dentastixa. Bardzo lubi grać w piłkę. Boi się odkurzacza i burzy no i nie lubi zostawać sama w domu. Poza typowo psimi zainteresowaniami lubi także oglądać telewizję i jeździć na ryby. Przy okazji łowienia, każdorazowo musi zobaczyć i zaakceptować zdobycz, w innym wypadku bez zastanowienia nurkuje i szuka własnego trofeum.

Jaka jest FIGA?

Z Figą jest też słodko. Dominika opowiada nam: „Gdy wychodzimy do pracy, Figa od razu o tym wie, żegnamy się z nią, a ona łapie nas za rękaw i trzyma lub próbuje rozwiązać nam sznurówki. Mieliśmy kiedyś sytuację, kiedy wróciliśmy do domu a u Figi na legowisku leżał but. Pomyśleliśmy o najgorszym (kolejna para butów zjedzona…). Lekko zdenerwowani obejrzeliśmy zdobycz Figi i okazało się, że nasza kochana sunia po prostu chyba chciała czuć nasz zapach, bo oszczędziła tym razem buty. Do dziś zdarza się, że znajdujemy różne nasze rzeczy w legowisku. Figa zrobi wszystko, żeby czuć nasz zapach, kiedy wychodzimy z domu.

FIGA w rodzinie

Dominika podkreśla, że w jej domu zawsze był pies. Okazało się, że kiedy sama wyprowadziła się z domu, brakowało jej psa. Prawdziwa miłość i akceptacja to zaakceptowanie Figi, która przywiązała się do swojej rodziny tak, że cały czas chodzi za domownikami jak cień. Figa zawsze wita domowników po powrocie do domu. Co ciekawe dość osobliwie daje znać, że czas na obiad, rzucając swoją miską.

FIGA i nasze ubranka dla psa Frenczi

Z Dominiką widzieliśmy się na Targach Pupilove w Katowicach. Cieszymy się, że nasze Frenczi ubranka dla psa – w tym przypadku bandana dla psa z rzepem, spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem Dominiki, no i oczywiście Figi ?

Zapraszamy Was do odwiedzenia naszego sklepu. Znajdziecie u nas ubranka dla psa szyte na wymiar Waszych pupili.

Nasze produkty