O Frenczi


Frenczi powstało z miłości do buldogów francuskich, konkretnie jednego buldoga o imieniu Maniek. Maniek jak przystało na prawdziwego francuza chciał zadawać szyku na ulicy, jednakże ubrania dostępne na polskim rynku mu na to nie pozwalały. Zakupienie ubrania pasującego na szeroki kark i klatkę piersiową przy wzroście jaki posiada buldog było praktycznie niemożliwe.

I tak z miłości do Mańka i maszyny do szycia powstało Frenczi. Frenczi nie faworyzuje jedynie buldogów, pozwala na to, aby każdy pies znalazł u nas coś dla siebie. Posiadamy ubrania dla prawdziwych elegantów jak również i zwariowanych czworonogów wszelkich ras.

Tym co wyróżnia nas spośród innych firm jest łączenie nowych wysoko gatunkowych materiałów wraz z materiałami pochodzącymi z upcyclingu. Nadajemy nowe życie marynarkom, spódnicom i innym ubraniom poprzez łączenie ich z nowymi materiałami, w ten oto sposób powstają nasze kolekcje, charakteryzujące się unikatowymi wzorcami. Wiele z ubrań Frenczi to pojedyncze egzemplarze, dzięki temu wasz czworonożny przyjaciel będzie czuł się wyjątkowo spacerując w naszych ubraniach.

Agata Wodzeńska
CEO / Founder

Frenczi to pomysł Agaty. Jako energiczna osoba, która zawsze coś robi, postanowiła nauczyć się szyć w trakcie i po ciąży. Pierwsze szlify swojego doświadczenia zbierała na ubraniach dla dzieci. Poirytowana horrendalnymi cenami, nudą w projektach i wątpliwą jakością ubrań dla naszego buldoga francuskiego – Mańka, postanowiła rozpocząć przygodę z ubraniami dla psów, która szybko przerodziła się w pełnowartościowy lokalny biznes, który teraz wychodzi na arenę ogólnopolską.
Z Agatą omówicie wszelkie szczegóły i detale. Powie o wymiarach, tkaninach a na końcu przeprowadzi negocjacje i sfinalizuje Wasze zamówienie!

frenczi sklep producent polska wysyłka internet

Dariusz Rompa
Pomocnik Szefowej

Frenczi to pomysł Agaty, ale prowadzenie działalności ma niestety tę mniej pasjonującą i mroczną stronę. Stronę www ze sklepem, panele księgowo-finansowe i wszystkie inne małe rzeczy, które mogłyby niepotrzebnie odciągnąć uwagę mózgu, serca i rąk, od dostarczania Wam najlepszych i najładniejszych ciuchów.

bluza dla psa frenczi dresówka bawełna sklep internetowy

Maniek Buldog
Top Model

Maniek jest 4 letnim buldogiem francuskim, bez rodowodu, ale z charakterem. Maniek jest cierpliwy zarówno w kontakcie z dziećmi jak i podczas wielokrotnego przebierania w ciuchy do sesji zdjęciowej.Stawiamy sprawę jasno – bez Mańka nie było by Frenczi, więc dostaje regularnie swój udział postaci możliwości ubierania najnowszych prototypów, jedzenia dla alergików, okazjonalnych operacji plastycznych nosa oraz i przede wszystkim – swojego własnego miejsca na kanapie.Brawa dla Mańka!