O Frenczi


Frenczi powstało z miłości do buldogów francuskich, konkretnie jednego buldoga o imieniu Maniek. Maniek jak przystało na prawdziwego francuza chciał zadawać szyku na ulicy, jednakże ubrania dostępne na polskim rynku mu na to nie pozwalały. Zakupienie ubrania pasującego na szeroki kark i klatkę piersiową przy wzroście jaki posiada buldog było praktycznie niemożliwe.

I tak z miłości do Mańka i maszyny do szycia powstało Frenczi. Frenczi nie faworyzuje jedynie buldogów, pozwala na to, aby każdy pies znalazł u nas coś dla siebie. Posiadamy ubrania dla prawdziwych elegantów jak również i zwariowanych czworonogów wszelkich ras.

Tym co wyróżnia nas spośród innych firm jest szycie wszystkich naszych ubrań na miarę, dzięki temu zamawiając w naszym sklepie klient ma pewność, że ubranie będzie idealnie pasowało na jego pupila. Posiadamy bardzo szeroką ofertę wzorów, tu każdy znajdzie coś dla swego psa. Wszystko to gwarantuje, że wasz czworonożny przyjaciel będzie czuł się wyjątkowo spacerując w naszych ubraniach.

Agata Wodzeńska
CEO / Founder

Frenczi to pomysł Agaty. Jako energiczna osoba, która zawsze coś robi, postanowiła nauczyć się szyć w trakcie i po ciąży. Pierwsze szlify swojego doświadczenia zbierała na ubraniach dla dzieci. Poirytowana horrendalnymi cenami, nudą w projektach i wątpliwą jakością ubrań dla naszego buldoga francuskiego – Mańka, postanowiła rozpocząć przygodę z ubraniami dla psów, która szybko przerodziła się w pełnowartościowy lokalny biznes, który teraz wychodzi na arenę ogólnopolską.
Z Agatą omówicie wszelkie szczegóły i detale. Powie o wymiarach, tkaninach a na końcu przeprowadzi negocjacje i sfinalizuje Wasze zamówienie!

bluza dla psa frenczi dresówka bawełna sklep internetowy

Maniek Buldog
Top Model

Maniek jest 7 letnim buldogiem francuskim z charakterem. Maniek jest cierpliwy zarówno w kontakcie z dziećmi jak i podczas wielokrotnego przebierania w ciuchy do sesji zdjęciowej.Stawiamy sprawę jasno – bez Mańka nie było by Frenczi, więc dostaje regularnie swój udział postaci możliwości ubierania najnowszych prototypów, jedzenia dla alergików, okazjonalnych operacji plastycznych nosa oraz i przede wszystkim – swojego własnego miejsca na kanapie.Brawa dla Mańka!